Slavnostní raut

Žáci osmého a devátého ročníku téměř celý den připravovali pod vedením paní Bc. Hany Lavické (Hotelová škola Světlá a SOŠ řemesel Velké Meziříčí) a jejích studentů různé pokrmy. Během příprav se učili nejen jídla vařit a zdobit, ale také zásady carvingu (dekorativní úprava čerstvého ovoce a zeleniny), stolování a společenského chování během slavnostní tabule.

S úderem jedenácté hodiny jsme mohli všichni přivítat  významné hosty: paní ředitelku Hotelové školy Světlá Mgr. Marii Paľovovou se statutárním zástupcem Mgr. Stanislavem Svobodou a pana starostu Rudíkova Zdeňka Součka. Slavnostní tabule byla opravdu bohatá a každý si mohl vybrat z nesčetné nabídky studených sladkých i slaných pokrmů.

Pohoštění, vytvořené našimi žáky, bylo velmi kladně hodnoceno a vedlo k maximální spokojenosti všech zúčastněných.

L.Pužová

Slavnostní raut :-)