HP_Logo

Aktuality

Matematický klokan je matematická soutěž původem z Austrálie, která se v současnosti organizuje ve více než třiceti zemích světa včetně České republiky, kde je pořádána Jednotou českých matematiků a fyziků ve spolupráci s Katedrou matematiky PdF UP...
Spouštíme přihlašování na letní příměstské tábory. Doufáme, že doba letních prázdnin bude již pohodová a bez epidemických omezení!
Dětem pracovníků IZS a krizové infrastruktury, které jsou žáky 1. stupně ZŠ a vztahuje se na ně rotační výuka, je mimořádným opatřením MZd povolena osobní přítomnost ve školní družině, a to v týdnech, ve kterých v jejich třídě probíhá distanční výuka.
Jak bude probíhat? Podívejte se na letáky pro žáky a rodiče a také na video.
S ohledem na mimořádná opatření vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s onemocněním Covid-19 proběhne zápis k povinné školní docházce v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů.
Mgr. Jan Kratochvíl, bývalý žák naší školy, přeložil nejstarší dochovanou školní kroniku z let 1812 - 1876.
Žák 4. ročníku Štěpán Mutl se zúčastnil soutěže Mladý spisovatel, kterou již čtvrtým rokem organizuje Dům dětí a mládeže Třebíč. Letos z důvodu epidemiologické situace proběhla soutěž online.
Na základě špatného vývoje epidemiologické situace s nemocí Covid-19 dochází ke změnám termínů přijímacího řízení pro žáky 9. ročníků. 1. termín – 3. 5. 2021 od 8:30 2. termín – 4. 5. 2021 od 8:30
Do dalšího období činnosti školské rady (2021 – 2023) byly z řad zákonných zástupců zvoleny Mgr. Marcela Trnková a Irena Číhalová, DiS. Gratulujeme a těšíme se na spolupráci! Mgr. Martin Suk, ředitel školy
Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví čj. MZDR15757/2020-44/MIN/KAN se s účinností od 25. února 2021 od 00:00 hod. do odvolání zakazuje všem osobám ve škole pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), kterým je
Mgr. Jan Kratochvíl, bývalý žák naší školy, absolvent Masarykovy univerzity, obor archivnictví, ve svých volných chvílích přepsal do digitální podoby školní kroniky z let 1876 - 1953.
Vážení rodiče a žáci 9. třídy, blíží se konec 1. pololetí školního roku 2020/2021. Vzhledem k situaci, která přetrvává v ČR v souvislosti s Covid-19, uvádím několik důležitých informací k vyplňování přihlášek, jejich odevzdávání a přijímacímu řízení.
Upozorňujeme rodiče dětí, že v posledních dvou dnech se k nám dostaly informace o podezřelých vozidlech jezdících po Rudíkově.
Tělocvična je pro veřejnost od 18. 12. 2020 do odvolání uzavřena.
Informace o dění ve škole, uplynulých i plánovaných akcích nyní můžete čerpat i na Facebooku. Jejich název je "ZŠ L. Svobody Rudíkov". Dejte "lajk", sdílejte, doporučte známým a budete mít vždy čerstvé informace o dění v naší škole.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru