2. SETKÁNÍ S RODIČI - Tipy a triky jak zvyšovat matematickou gramotnost u svých dětí

Program pro rodiče žáků 1. i 2. stupně! ČTVRTEK 26. 4. 2018, 17.00 hod. Přihlašte se zavčas:-)

TIPY A TRIKY

jak zvyšovat matematickou gramotnost u svých dětí

Program pro rodiče žáků 1. i 2. stupně!

čtvrtek 26. 4. 2018, 17.00 hod.

ZŠ L. Svobody Rudíkov

Přijďte si odnést praktické tipy, jak zvyšovat matematickou gramotnost u svých dětí!

Naučíte se používat reálné situace jako motivační prvek pro zvyšování matematické gramotnosti. Návodným způsobem se s vámi lektor Lukáš Javorek podělí o moderní a účinné metody, jak využít reálný svět pro zvýšení matematické gramotnosti u vašich dětí.  Vyzkoušíte a využijete i moderní technologie jako tablet nebo telefon. Vyzkoušíte deskové hry a poznáte zdroje, kde najdete příklady na procvičení.

Program je zdarma, vyžaduje pouze Vaše přihlášení na email zs.rudikov@seznam.cz

(nejpozději do 20. 4. 2018)