HP_Logo

Zápis do 1. ročníku

Ve čtvrtek 4. dubna proběhl na naší škole zápis žáků do 1. ročníku. Odkaz na fotogalerii a rozhodnutí o přijetí dítěte naleznete uvnitř článku.
Zápis do 1. ročníku

Konečně přišel ten dlouho očekávaný den pro všechny předškoláky – zápis do 1. třídy. Před týdnem si předškoláci vyzkoušeli, jaké to je usednout do školních lavic a nechat se zkoušet od ostřílených prvňáků.

Ve čtvrtek 4. dubna už však přicházeli jednotlivě se svými rodiči a tentokrát museli odpovídat na zvídavé dotazy, které si pro ně připravily paní učitelky. Otázek a úkolů nebylo málo – jméno, příjmení, bydliště, barvy, řazení obrázků, stříhání, kreslení, čísla, písmena, geometrické tvary, básnička, navlékání korálků, zavazování tkaničky…

Předškoláci si i přes neskrývanou nervozitu se vším poradili a domů si odnášeli pamětní list, keramické sluníčko a plyšové zvířátko. Snad i milou vzpomínku, se kterou budou přicházet 2. září 2019 s úsměvem do školy. Tak hezké jaro a veselé léto a v září na viděnou, budoucí prvňáčci!

Mgr. Šárka Uhrová

Rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2019/2020 (PDF 376 kB)       

Fotografie z akce jsou k nahlédnutí zde.                                                            

 

                        

Přidáno 5. 4. 2019, autor: Ondřej Chudoba

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru