Zakončení školního roku 2019/2020

Nechybělo ani rozloučení a šerpování deváťáků, od kterých celý učitelský sbor obdržel nádherný třípatrový dort.

Ze 163 žáků, kteří navštěvovali v tomto školním roce naši školu, získalo ve 2. pololetí 127 z nich vyznamenání, z toho 32 na 2. stupni.

Děkujeme všem zodpovědným rodičům za kvalitní spolupráci při domácí výuce!

Ani o prázdninách se život v naší škole nezastaví – pořádáme pro téměř 140 přihlášených dětí osm turnusů letních příměstských táborů, ve spolupráci se zřizovatelem rekonstruujeme osvětlení ve všech třídách a ze sponzorských darů od spádových obcí obnovujeme internetové rozvody a wi-fi  síť.

Přejeme všem příjemné prožití prázdnin a dovolených plných sluníčka, pohody, odpočinku a nezapomenutelných zážitků…

Nový školní rok 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020 v 7.20 hod. Pevně věříme, že se sejdeme v plném počtu a roušky snad nebudou zakrývat radostné tváře našich žáků.

Mgr. Martin Suk, ředitel školy

Zakončení školního roku 2019/2020