Velikonoční příměstský tábor

Hned ráno jsme se vrhli na vyrábění. Kdo chtěl, vytvořil si čápa z barevného papíru, vymaloval velikonoční omalovánku, či vyluštil velikonoční křížovku a osmisměrky.

Po vydatné svačince jsme si společně upekli perníčky, provedli ochutnávku, a každý si připravil balíček domů. Moc se nám perníčky povedly a všem nesmírně chutnaly.

Na hřišti za školou si kluci zahráli fotbal, holky badminton. Společně jsme zakončili pobyt na hřišti hrou " Na myslivce a zajíce a také Kopřivo, kopřivo." Pak jsme si pochutnali na výborném obědě. Samozřejmě tělocvična, ta nesměla chybět. Nejprve jsme se zabavili vybíjenou, pak florbalem. Kdo chtěl, tak se pohoupal na lanech a zacvičil na gymnastických míčích.

Jednodenní příměstský tábor byl zakončen na hřišti před školou, kde si děti zahrály na schovávanou, nakonec se rozloučily a těšily se na Velikonoce.

Lenka Štveráčková, Dana Večeřová - vedoucí PT

Velikonoční příměstský tábor