HP_Logo

Vedoucí vychovatelka školní družiny:
Petra Robotková (od 4. 9. 2017 zastupuje Mgr. Anděla Hortová)

Vychovatelka školní družiny:
Jana Dvořáková

Základní informace

Ve školním roce 2017/2018 navštěvuje školní družinu 43 žáků, kteří jsou rozděleni do 2 oddělení. Provoz 1. oddělení probíhá v přízemí školní budovy v době od 10:55 do 15:45 hod, provoz 2. oddělení probíhá v prostorách bývalé sborovny v prostředním patře v době od 12:00 do 14:30 hod. Po skončení provozu ve 2. oddělení se žáci přesouvají do 1. oddělení.

I v letošním školním roce budou žáci pracovat podle vlastního školního vzdělávacího programu, do kterého jsou zařazeny všechny oddíly výchovně vzdělávací práce – odpočinkové, zájmové i rekreační činnosti, které dětem nabízíme nezávislou formou. Nezapomeneme ani na časté vycházky do přírody, kde sbíráme suroviny, které při práci ve třídách zpracováváme a doplňujeme dalšími, často odpadovými materiály.

Informace pro rodiče

Připomínáme rodičům, že značnou část pobytu ve školní družině jejich dítě stráví venku, ať už v přírodě nebo na hřištích, které nám naše obec nabízí, proto by bylo vhodné, aby děti měly v šatnách v sáčku oblečení na převlečení (alespoň tepláky, kraťasy, …). Samozřejmě je to na každém z vás, ale často se děti ušpiní a musí se poté převléknout do oblečení na tělesnou výchovu, protože ve špinavém si nemohou hrát na koberci. Převlečení mohou mít děti i do třídy, předejdete tak „prodřeným“ kolenům…

Dále prosíme, aby děti nosily do ŠD odpolední svačinku, na kterou byly zvyklé ze školky. Postačí i ovoce a zelenina. Myslete na to, že někteří školáci stráví v družině více času než ve vyučování.

Školní družina - 1. oddělení - 704 227 628 Školní družina - 2. oddělení - 704 227 629