Projekt "Když se řekne 17. listopad"

V pondělí 18. listopadu 2019 se všichni žáci naší školy zapojili do projektu, který měl za cíl připomenout a prohloubit jejich znalosti o událostech v listopadu 1989.

Žáci shlédli výuková videa, dozvěděli se řadu informací, vyráběli transparenty, státní vlajku a znak, zpívali písně atp.
Proběhlo i společné focení v tělocvičně.
A aby byl den zpestřen pohybem, zdolala každá třída týmově 1989 schodů.
V předsálí školy si mohli žáci prohlížet výstavu předmětů z doby předlistopadové. Děkujeme žákům a rodičům za zapůjčení zajímavostí.

Den se žákům velmi líbil, pohodovou a hravou formou je obohatil o nové informace o událostech, jejichž kulaté výročí si letos připomínáme.

Společnou fotografii jsme zaregistrovali do pokusu o rekord o nejvíce véček, měla by být viditelná na tomto webu https://www.nejvicvecek.cz/galerie/.

Když se řekne 17. listopad