Příměstský tábor V ŘÍŠI POHÁDEK (19. - 23. 8. 2019)

První den jsme se po příchodu všech dětí vzájemně seznámili a představili. Poté jsme začali vyrábět ozdobná brčka na pití v podobě Pinochia. Když si všichni vyrobili brčko, šli jsme do lesa za školou (Fárák), a poté jsme společně hráli různé hry na hřišti.

V úterý jsme si pro děti připravily šipkovanou,kterou jsme hráli celé dopoledne a děti ohromně bavila. Po obědě jsme hráli v týmech v družině AZ kvíz a tento den jsme zakončili promítáním pohádky.
Ve středu jsme děti vzaly na výlet do třebíčského Labyrintu, kde se jim moc líbilo. Po příjezdu do Rudíkova na děti čekaly buchtičky s krémem v místní hospodě.
Čtvrteční dopoledne jsme  celé strávili vyráběním masek na páteční karneval, a po obědě jsme šli na dětské hřiště před školou,kde děti hrály schovávanou.
Poslední den byla přehlídka masek,vyhlášení nejlepší masky a diskotéka. Po obědě jsme šli opět na šipkovanou, a poté na hřiště před školou.
Kateřina Štolpová ml. a Kateřina Štolpová st. - vedoucí

Příměstský tábor V ŘÍŠI POHÁDEK