Dětský klub - září 2020

Mezi aktivity dětského klubu patří zejména sport, deskové, vědomostní a znalostní hry, výtvarná a keramická tvorba. Děti si hodně dopřávaly i venkovních aktivit, při kterých využívaly zejména víceúčelové hřiště a travnaté fotbalové hřiště.

Protože byl měsíc září nadprůměrně teplý, tak jsme měli skvělé možnosti pro výtvarné aktivity ve venkovní učebně. Pěkného počasí jsme využili i ke keramickému tvoření, které jsme si náležitě užili.

Nadále jsme trávili čas i na farním kopci, hned vedle fotbalového hřiště za školou. Zde si děti dopřávaly pohyb i odpočinek na čerstvém vzduchu, a přitom si tvořily oblíbené bunkry.

Už teď se těším na další měsíc říjen, ve kterém máme naplánováno podzimní tvoření z přírodních materiálů. A proto bych chtěla, aby děti přinesly do klubu kaštany, jeřabiny, šípky, žaludy, bukvice …

Ještě bych chtěla poprosit rodiče, aby dětem dali vhodné, klidně i starší, ale teplejší oblečení na ven.

Jana Janků – vedoucí dětského klubu

Dětský klub - září 2020