Dětský klub - září 2018

Je tu první den, první seznamování a představování se.  Mezi aktivity dětského klubu patří  sportovní aktivity, deskové, vědomostní a znalostní hry, výtvarná a keramická tvorba.

První týden si děti dopřávaly venkovních aktivit, při kterých využívaly zejména víceúčelové hřiště a travnaté fotbalové hřiště. Před školou se děti  vyřádily na zábavných prolézačkách.

Druhý týden jsme si  s  dětmi naplánovali sportovní aktivity v tělocvičně, kde si zahrály fotbal, florbal a házely míčem na koš.  Některé děti si zahrály schovku, jiné děti, které toužily  po klidnější aktivitě, si malovaly křídami na venkovní tabuli.

Třetí týden jsme se věnovali keramické hlíně. Vyrobili jsme si keramického ježečka a malého ptáčka Loskutáčka. Samozřejmě, že nechyběly ani sportovní aktivity v tělocvičně, na hřišti apod.

A máme tu poslední týden září, které nám nepřináší už moc pěkného počasí. A tak se vrháme opět do  keramického tvoření,  a protože se již blíží podzimní počasí, tak i téma si o to říká, abychom si vyrobili hliněné jablíčko nebo hrušku vyzdobenou malým červíčkem.

Jana Janků – vedoucí dětského klubu

Dětský klub - září 2018