HP_Logo

Aktuality

Přihlašování na letní příměstské tábory bude ukončeno 14. 6. 2019. Na později odevzdané přihlášky nebude brán z organizačních důvodů zřetel. Některé termíny jsou již téměř plně obsazené!
Srdečně zveme všechny rodiče a kamarády na Letní vystoupení našich žáků.
Vydejte se s námi do malebného údolí řeky Dyje - kraje vinic a malebných vyhlídek.
V neděli 9. června proběhla v okolí naší školy další vydařená akce ke Dni dětí. I letos obživlé pohádkové bytosti připravily dětem a jejich rodičům zábavné atrakce a disciplíny...
V úterý 28. května se konečně dočkali i žáci sedmého ročníku a vydali se v rámci projektu „Pokusné ověřování paměťových institucí“ na dvoudenní exkurzi do Olomouce.
Ke dni dětí shlédli žáci 3. až 9. ročníku hudební One man show v produkci Hudebního Divadla Slunečnice.
Během května jsme si s dětmi naplánovali sportovní aktivity v tělocvičně, kde si zahrály fotbal, florbal a házely míčem na koš. S počasím to bylo jako na houpačce...
V pondělí 27. května se prvňáci vydali za dobrodružstvím do nedaleké Třebíče.
V rámci projektu „Paměťové instituce“ se žáci 2. a 3. ročníku vydali v pátek 24.5. 2019 do Moravského zemského muzea v Brně.
V rámci programu "Vzdělávací programy paměťových institucí do škol" žáci osmého a devátého ročníku navštívili výstavu druhé nejcennější památky ČR: Relikviář svatého Maura a řadu dalších významných míst a památek (sklárny Moser, NZM Praha, K. Vary,...).
Jste sportovně založeni? Máte rádi pohyb na čerstvém vzduchu? Zveme Vás na závody v běhu do vrchu. Odpoledne pro milovníky sportu a dobré zábavy se koná 2.6.2019 od 13:00 ve Vlčatíně.
Který se uskuteční v úterý 4.6.2019. Více informací uvnitř článku.
... Onemocněla nám paní vedoucí! Náš klub na chvíli jako záskok navštívila vedoucí Dáša a zas bylo všechno dobré. Poté, co jsme se oťukali a poznali, jsme začali vymýšlet, co celá odpoledne budeme dělat...
V úterý 23.dubna se žáci 6. - 9. ročníku vydali se svými třídními učiteli v rámci projektu „Pokusné ověřování paměťových institucí“ na exkurzi do Brna.
V rámci projektu „Paměťové instituce“ se žáci 1. a 2. ročníku vypravili ve čtvrtek 25. 4. 2019 do Moravského zemského muzea v Brně.
Stejně jako loni vydaly se děti z turistického kroužku na začátku dubna autobusem do Trnavy.
Společnost LAKTEA, dodavatel mléčných výrobků v projektu „Mléko do škol“, zaslala do naší školy ochutnávkové koše sýrů, tvarohů a jogurtů.
Ve čtvrtek 11.dubna se žáci 6. - 9. ročníku zúčastnili besedy o drogách s lektorem Martinem Dornychem z Prahy.
Jednodenní příměstský tábor o velikonočních prázdninách byl tematicky zaměřen na jaro a Velikonoce.
Ve středu 17. dubna se žáci z naší školy zúčastnili akce Čistá Vysočina.
V úterý 2. 4. 2019 se žáci 4. a 5. ročníku vydali po stopách našich předků.
Ve čtvrtek 4. dubna proběhl na naší škole zápis žáků do 1. ročníku. Odkaz na fotogalerii a rozhodnutí o přijetí dítěte naleznete uvnitř článku.
Březen - měsíc knihy jsme se rozhodli oslavit literární noci ve škole. Tomu předcházela návštěva Obecní knihovny v Rudíkově. Místní knihovnice Petra Robotková vysvětlila, jak to v knihovně chodí a co vše je možné si půjčit. Nechyběl kvíz pro děti ...
A máme tu konečně březen, a prý že za kamna vlezem. Ale s dětským klubem to určitě nebude tak jednoduché, protože náš klub navštěvují velmi zvědavé a šikovné děti, které mají chuť si užít každodenních aktivit, kterých klub nabízí veliké množství....
Spouštíme přihlašování na velikonoční příměstský tábor, který proběhne v naší škole ve čtvrtek 18. dubna 2019.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru