HP_Logo

Aktuality

V úterý 30. června jsme slavnostně se všemi žáky i zaměstnanci školy ukončili další školní rok. I když druhé pololetí tohoto roku probíhalo opravdu netradičně, vysvědčení obdrželi všichni žáci, mnozí i knižní odměnu ředitele školy za celoroční aktivitu...
Předání vysvědčení za 2. pololetí školního roku 2019/2020 proběhne v úterý 30. 6. 2020 v kmenových třídách od 7.20 do 8 hodin.
ZŠ L. Svobody pořádá v rámci projektu ZDRAVÁ ŠKOLA 2020 turistický výlet pro rodiče s dětmi do CHKO Žďárské vrchy. Více informací v přiloženém letáčku...
Na základě posouzení a vyhodnocení žádostí o přijetí do školní družiny a dětského klubu jsem rozhodl o přijetí 49 žáků do školní družiny, 7 žáků do ranního dětského klubu a 9 žáků do odpoledního dětského klubu.
Vzhledem k tomu, že výuka ve 2. pololetí z větší části probíhá dálkově bez okamžité zpětné vazby a také bez možnosti průběžně hodnotit výsledky a průběh vzdělávání, upravujeme podmínky pro hodnocení žáků v tomto pololetí.
Ve středu 3. 6. 2020 zahajujeme přihlašování do školní družiny a dětského klubu na školní rok 2020/2021.
Od 8. června 2020 vláda ČR umožnila realizovat občasné vzdělávací aktivity pro žáky druhých stupňů základních škol.
Od pondělí 25. 5. 2020 je umožněna přítomnost žáků 1. stupně (1. – 5. ročník) v naší škole. V současné době pracujeme na nastavení podmínek provozu a ochrany zdraví dle manuálu MŠMT.
Informace o dění ve škole, uplynulých i plánovaných akcích nyní můžete čerpat i na Facebooku. Jejich název je "ZŠ L. Svobody Rudíkov". Dejte "lajk", sdílejte, doporučte známým a budete mít vždy čerstvé informace o dění v naší škole.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru