HP_Logo

Aktuality

Pomůže příručka, komiks i básnička ke správnému mytí rukou. Materiály MŠMT, Ministerstva vnitra ČR a Státního zdravotního ústavu.
MŠMT připravilo zákon, který upravuje některé aspekty přijímacího řízení na střední školy a podobu a způsob konání maturitní zkoušky a závěrečné zkoušky z důvodu, že původní termíny předpokládané školským zákonem jsou vzhledem k situaci nerealizovatelné.
V souladu s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s onemocněním COVID – 19 a v souladu s opatřením MŠMT k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol všech zřizovatelů pro školní rok 2020/2021
Žádost o ošetřovné vystavujeme pouze elektronicky (do emailu zs.rudikov@seznam.cz napište jméno a příjmení žáka, třídu a datum narození). Žádost vám poté bude zaslána elektronicky na váš email.
Od 18. 3. 2020 je do odvolání uzavřena mateřská škola a školní jídelna, která nebude vařit ani pro cizí strávníky.
Tělocvična je pro veřejnost z preventivních důvodů od 16. 3. 2020 do odvolání uzavřena.
S ohledem na skutečnost, že by mohlo dojít k mylné interpretaci o nařízení karantény informujeme občany o jejich povinnostech související s návratem ze zahraničí.
Vážení rodiče a žáci, píši Vám ohledně výuky v následujících dnech nebo týdnech po ukončení jarních prázdnin, kdy je naše škola dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví žákům uzavřena.
Od středy 11.3.2020 se dle mimořádného nařízení Ministerstva zdravotnictví zakazuje do odvolání osobní přítomnost žáků ve škole. Uvnitř článku naleznete bližší informace.
Věnujte pozornost informacím ohledně onemocnění COVID-19, které naleznete uvnitř článku.
Informace o dění ve škole, uplynulých i plánovaných akcích nyní můžete čerpat i na Facebooku. Jejich název je "ZŠ L. Svobody Rudíkov". Dejte "lajk", sdílejte, doporučte známým a budete mít vždy čerstvé informace o dění v naší škole.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru