HP_Logo

Aktuality

Žáci 4. ročníku v rámci výtvarné výchovy vyrobili krásný betlém, který bude zdobit chodbu školy.
Protože i listopad nám nabídl celkem rozumné počasí, tak jsme využili zejména víceúčelové hřiště a travnaté fotbalové hřiště. Také v listopadu jsme si s dětmi naplánovali sportovní aktivity v tělocvičně, kde si děti zahrály fotbal, florbal...
Nedělní odpoledne 1. prosince byla naše škola otevřena, proběhlo totiž další adventní tvoření...
Ve čtvrtek 28.11. se žáci 6. – 8. ročníku zúčastnili v třebíčském kině Pasáž projekce dokumentárního filmu o siru Nicholasu Wintonovi „Síla lidskosti“.
Ve středu 20. listopadu navštívili žáci 6. ročníku v rámci hodin českého jazyka a literatury Obecní knihovnu v Rudíkově, již byl v loňském roce udělen titul „Knihovna Vysočiny“.
V pondělí 18. listopadu 2019 se všichni žáci naší školy zapojili do projektu, který měl za cíl připomenout a prohloubit jejich znalosti o událostech v listopadu 1989.
I v letošním školním roce se naše škola zapojila do mezinárodního projektu irské organizace HETI (Holocaust Education Trast Ireland) KROKUS.
V pondělí 11. listopadu navštívili žáci 4. ročníku dopravní hřiště.
Ve čtvrtek 14. listopadu se třetí a čtvrtý ročník vydaly do Brna. Tentokrát jejich cílem bylo Technické muzeum, kde se zúčastnily dvou programů – 20. stoletím na kole proletím a Kdyby tisíc flašinetů.
Ministerstvo školství sdělilo termíny přijímacích zkoušek na střední školy. Tyto a další informace naleznete uvnitř článku.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru