HP_Logo

Aktuality

Z organizačních důvodů se den otevřených dveří v naší škole přesouvá z původně plánovaného termínu 18. 10. na středu 13. 12.
V rámci projektu Vzdělávací programy paměťových institucí do škol navštívili v úterý 10. října žáci 7. – 9. ročníku Památník Leoše Janáčka.
V rámci projektu pokusného ověřování „Vzdělávací programy paměťových institucí do škol“ jsme se žáky 4. - 6. ročníku navštívili Husitské muzeum v Táboře.
Jako už se stalo tradicí, tak i v letošním školním roce navštívili žáci 7. – 9. ročníku v rámci hodin českého jazyka a literatury divadelní představení v divadle Polárka v Brně.
Praha, hlavní město, město plné památek a bohaté historie, se stala naším cílem 12.října. V rámci projektu Vzdělávací programy paměťových institucí do škol jsme vyjeli v 6:30 a na žáky 7. – 9. ročníku čekal bohatý program.
Dne 5. 10. 2017 zazpívaly žákyně naší školy v DD Koutkova Třebíč.
Výsledková data Vám poskytnou možnost porovnání výsledků žáků naší školy, kteří se zúčastnili jednotných přijímacích testů s celorepublikovým průměrem. Z dat je možné také získat porovnání výsledků žáků v matematice a českém jazyce.
Zveme všechny rodiče našich žáků na tradiční každoroční valnou hromadu spolku Pomoc škole, která se uskuteční v pondělí 16. 10. 2017 od 16 hodin v jídelně školy.
V rámci projektu pokusného ověřování – Vzdělávací programy paměťových institucí navštívily děti z 1.- 3. ročníku dne 26.9. Památník Leoše Janáčka v Brně.
Ve středu 27. září byl v naší škole slavnostním rautem ukončen projekt Zdraví nás baví, spolufinancovaný Zdravým krajem Vysočina.
Na pozvání Československé obce legionářské a Společnosti Ludvíka Svobody navštívila Českou republiku na několik dní delegace občanů z Buzuluku.
V souladu s § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. (zákon o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání) vyhlašuji ředitelské volno pro žáky školy na pátek 29. 9. 2017. Mgr. Martin Suk, ředitel školy
ŠŠK při ZŠ L.SVOBODY RUDÍKOV VÁS ZVE NA TURNAJ DVOJIC V PETANQUE PODMÍNKA PRO ÚČAST: dvojice = rodič + žák(yně) školy
Českou školní inspekcí jsme byli vybráni jako jedna ze 7 škol na Vysočině (v celé ČR pouze 72 škol) k účasti na pokusném ověřování v programu "Vzdělávací programy paměťových institucí do škol"
V sekci Základní škola/Zájmové kroužky naleznete nabídku kroužků na školní rok 2017/2018. Žáci se mohou přihlašovat na tiskopisy ve vestibulu školy nebo elektronicky přes e-podatelnu od pondělí 11. 9. 2017.
Prosíme zájemce (kluby, spolky apod.), aby si co nejdříve zarezervovali svůj termín k pronájmu tělocvičny v odpoledních hodinách a o víkendu.
Žáci a zaměstnanci Základní školy Ludvíka Svobody zahájili společně 4. září 2017 nový školní rok. V letošním roce bude naši základní školu navštěvovat 138 žáků v 8 třídách.
Po nevydařeném červnovém termínu se nám podařilo 2. září proměnit les nedaleko naší školy v tajuplný a kouzelný prostor opředený tajemstvím a pohádkovými bytostmi, které se postaraly o zábavné atrakce pro děti i jejich rodiče
Vítejte na našich nových webových stránkách, které vás zajisté zaujmou moderním a pěkným designem. Při přípravě webu jsme se snažili zejména o jednoduchost a přehlednost pro uživatele, tak aby informace, které hledají, byly rychle dostupné a přehledné.
Oznamujeme svým žákům, že zahájení nového školního roku 2017/2018 proběhne v pondělí 4. září 2017 v 7.20 hod. Všichni žáci si přinesou přezůvky, blok a psací potřeby. Vyučování první školní den potrvá do cca 9.00 hod.
Ve školním roce 2017/2018 je do školní družiny přijato 43 žáků, kteří budou rozděleni do 2 oddělení.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru