HP_Logo

Aktuality

bude pro sponzory plesu přednostně zahájen v pondělí 27. 1., pro ostatní zájemce v pondělí 3. 2. 2020. Cena jedné místenky je 50,- Kč, se vstupenkou 150,- Kč. Prodej bude probíhat každý všední den od 8 do 14.30 v ředitelně školy.
Ve čtvrtek 9. 1. 2020 navštívila více jak dvacítka žáků zajímající se o historii světovou výstavu Poklad Inků na brněnském výstavišti. Výstava žáky vrátila až do předkolumbovské doby Jižní Ameriky, vidět zlatý poklad nesmírné hodnoty...
Ve středu 18. 12. 2019 se družstvo složené se žáků 1. a 2. třídy zúčastnilo prvního turnaje, který se konal v tělocvičně ZŠ TGM v Třebíči.
V pondělí 6.1.2020 se za účasti všech přítomných žáků školy konal výstup na nejvyšší horu světa.
Spouštíme přihlašování na pololetní příměstský tábor, který proběhne v naší škole v pátek 31.1.2020. Přihlášku naleznete uvnitř článku.
V poslední školní den roku 2019 proběhlo v našem vestibulu tradiční zpívání vánočních písniček a koled. Za účasti všech dětí mateřské školy, žáků základní školy, učitelů a nespočtu rodičů jsme společně vstoupili do krásného vánočního období.
Ve čtvrtek 26.12.2019 se žáci prvního stupně utkali na turnaji ve hře strkanobác. Jednoduchá ale velmi zábavná hra zpříjemnila předvánoční čas ve škole a podpořila sportovního ducha našich žáků.
Prosinec bývá měsícem plným aktivit, které se nesou v duchu adventního tvoření. Pátého prosince jsme ani v klubu neunikli čertovskému rejdění...
Ministerstvo školství sdělilo termíny přijímacích zkoušek na střední školy. Tyto a další informace naleznete uvnitř článku.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru